KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15893205
nr 1589 3205
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 49x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 januari 2024
kl 19:16:35
8/1 18:37:56
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers